ČAFC Židenice – U19 1:7

Seznam zápasů

Židenice vs SK FŠ Třebíč

U19 - Starší dorost

Výsledek1. poločas
1 : 70 : 2

Sestava
Pospíchal - Zerhau (67´ Rozmahel), Švéda (79´ Michálek), Holeček, Kryštof (55´ Jurda) - Brabec (67´ Blažek), Havlík (79´ Šabach), Vojáček, Chvátal - Zahrádka, Hobza

Střelci
Hobza 2, Blažek 2, Zerhau, Havlík, Chvátal

Popis zápasu

I druhé mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti soupeře, opět v Brně, tentokrát s ČAFC Židenice. Do třetice úvodních venkovních utkání nás čeká v neděli Blansko.

V Židenicích jsme očekávali soubojové utkání na rozměrové menším hřišti, díky čemuž zde bývají zápasy velmi nepříjemné. První poločas se naše obavy potvrdili, domácí nám nenechali skoro žádný prostor, naštěstí i z minima jsme vytěžili dvě branky. První po hezké kombinaci, kterou zakončil hlavou Havlík. Druhou vstřelil Hobza z penalty. Poté to jeden z domácích hráčů přehnal s důrazem v osobním souboji, za což byl vyloučen. Tento moment přirozeně ovlivnil zbytek zápasu, ve kterém jsme dominovali. S větším klidem na kopačkách jsme předváděli pohledné a rychlé akce a přidali dalších pět branek.

Druhý venkovní zápas jsme tedy opět zvládli vítězně, avšak tento zápas nám ukázal i některé nedostatky, na kterých musíme nadále tvrdě pracovat.