Den náborů i přes nepřízeň počasí přilákat 52 nadšených dětí!

26. 9. 2017 se od 16 hodin otevřely brány stadionu FK Boroviny – Opatov. Do té doby se valily k zemi jedna kapka deště za druhou a Sluníčko bylo v nedohlednu za mraky, i to neodradilo nejmenší návštěvníky od toho, se této akce zúčastnit společně se svými rodiči, nebo příbuznými a na Borovině se sešlo na 52 nadšených dětí, kteří se s vervou pustili do velké škály disciplín, které pro ně měli trenéři Fošky připraveni.

Disciplín na prověření svých schopností a dovedností měli opravdu mnoho, ať už se jednalo o střelbu na branku, nebo opičí dráhy s míčem, nebo bez míče, hry na více branek a mnoho dalších disciplín. Po celou dobu akce mohli doplňovat energii dobrotami z Pažitky.cz, která připravila neskutečné chutné a zdravé mlsání pro všechny přítomné. Akci celou výborně odmoderoval a organizoval Martin Michálek a k závěru byl každý účastník odměněn věcnou cenou na památku.

„Účast 52 dětí nás velmi příjemně překvapila. Bylo radost sledovat, jak se děti baví hrou, v některých případech radost ze své první vstřelené branky nebo vítězství v netradiční pohybové soutěži. Kromě odpoledního programu na Borovině jsme po celé září navštěvovali přímo MŠ, kde jsme dětem soutěže a podobné hraní si, v duchu myšlenky Měsíce náborů, organizovali. Všem, kdo se podíleli na propagaci a organizaci patří dík a uznání.“

Děkujeme za podporu také našich trenérům, pomocníkům a organizaci FAČR, pod jejíž záštitou a podporou se akce konala. Další poděkování patří také společnosti TEDOM a. s., která nás podporuje ve veškerých akcích, které jsou spojeny se zážitkem Fošky na vlastní kůži pro širokou veřejnost, jinak řečeno je hlavním podporovatelem projektu Zažij Fošku.