Foška bude hostit největší fotbalový turnaj v historii Vysočiny!

Největší fotbalový turnaj ve své historii přivítá v půli června Třebíč. Hostit bude přes 100 týmů čítajících dohromady více než 1500 dětských hráčů. Turnaj s názvem Třebíč Open 2017 uspořádá SK Fotbalová škola Třebíč za podpory místních partnerů.

„Naším cílem není pouze uspořádat fotbalový turnaj, ale také otevřít město Třebíč světu se vším, co může nabídnout. Máme připravený i bohatý doprovodný program. Třebíč Open 2017 je turnaj pro děti a mládež od šesti do třinácti let. Díky výrazné podpoře okolních obcí a klubů bude připraveno sedm sportovních arén v Třebíči, Přibyslavicích, Vícenicích, Rouchovanech a Dukovanech, ve kterých bude turnaj probíhat,“ popsal záměry pořadatele Martin Daněk, ředitel Třebíč Open 2017.

Koncept turnaje zahrnuje nejen fotbalová utkání, ale také návštěvu regeneračních areálů Laguna a Polanka, historických památek města Třebíče a také sobotní večerní turnajový ceremoniál a „afterparty“ s živou hudbou a ohňovou show přímo v hlavní turnajové aréně – Nuvia Aréně (hřiště TJ Spartak Třebíč).

„Chceme poděkovat všem partnerům z řad firem, klubů, obcí i dalším, protože bez nich by se Třebíč Open 2017 vůbec nemohlo uskutečnit. Vypadá to, že cíl se nám podaří splnit více než dobře, protože už nám píšou např. i brazilští prarodiče hráčů FC Porto, že se přiletí podívat. To je více, než jsme čekali. Speciálně je třeba poděkovat společnosti Nuvia a.s., která pokrývá náklady na přílet FC Porto do Třebíče,” doplnil Daněk.

Více informací o turnaji na www.trebic-open.cz