Fiala - Kryštof, Křemenák, Holeček, Svoboda - Jurda, Šabach, Matušina, Havlík, Chvátal - Přikryl. Střídající: Obrdlík, Vostal, Rozmahel, Matoušek, Vojáček

Střelci
Jurda 2, Havlík, Přikryl, Matoušek

Popis zápasu

V prvním přátelském utkání v létní fázi přípravy jsme se ve Vícenicích utkali s A týmem Předína. Byl to náš třetí zápas od koronavirové pauzy. První jsme ještě v červnu remizovali s Jihlavou U17 2:2 a druhý jsme vyhráli 2:1 proti Znojmu U17.

V tomto utkání jsme se chtěli vyrovnat s fyzicky náročnou hrou, kterou jsme od áčka Předína očekávali, a také do hry dostat prvky, které jsme s hráči pilovali na trénincích. Začátek utkání se nám nedařilo hrát míč rychle od nohy a dostávali jsme se do zbytečných soubojů, čímž soupeř získaval na převaze. Po naší první brance z rychlého protiútoku se hra změnila, kluci pracovali rychleji s míčem a určovali jsme tempo hry. Do poločasu jsme přidali další dvě branky. Druhý poločas byl plně v naší režii, avšak kluci hlavně díky své netrpělivosti a zbrklosti v zakončení nepřidali více než dvě branky a dvě inkasovali. Utkání tedy skončilo naší výhrou 5:3.

Zápas nám ukázal na čem je třeba pracovat, zejména na součinnosti v obranné fázi hry, jako je zajišťování, komunikace a poziční hra.

Další utkání sehrajeme v pátek  24.7. na hřišti v Přibyslavicích s Humpolcem U17.