Výsledek
1 : 4

Popis zápasu

FŠ – Líšeň 1:4

Po úvodní slušné desetiminutovce jsme odešli od našeho herního stylu a snažili se zjednodušit hru dlouhými míči.Celý zápas nás brzdila nekvalita v jednoduchých věcech (přihrávka, převzetí) a naše nedisciplinovanost.

SK FŠ Třebíč vs Blansko

Výsledek
3 : 2

FŠ – Blansko 3:2

V celém zápase jsme měli míč na kopačkách více my, naše kombinace často končila na 3-4 nepřesné nahrávce, která končila buď u soupeře nebo v autu. Ve středu pole jsme zbytečně přidržovali míč a dostávali se do soubojů. V prvním poločase jsme neproměnili několik samostatných nájezdů a dalších šancí. Nejlepší naše pasáž byla po první obdržené brance, kdy jsme hru zrychlili a zkvalitnili.

Břeclav vs SK FŠ Třebíč

Výsledek
0 : 3

Břeclav – FŠ 0:3

V první půli se nám dařilo velmi dobře kombinovat jak na naší polovině tak v přechodové fázi, vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, proměnili bohužel jen dvě z nich. Úvod druhého poločasu byl od nás zbytečně nervózní a po červené kartě v 62. minutě už jsme hráli pouze na brejky, jeden z nich proměnil na konečných 0:3 Ruta.