Hodnocení U15: Podzimní část sezóny 2022/2023

1) Čemu jsme věnovali v posledním půlroce nejvyšší pozornost v tréninkovém procesu? 

Měli jsme 3 úkoly První byla organizace hry v koncepčním rozestavením 4-3-3. Zejména presink a výstavba hry. Dalšími úkoly byly detaily HČJ (herní činnost jednotlivce) a součinnost v presinku a ve výstavbě hry. Poslední byla silová a rychlostní složka. Kluci každou středu chodí posilovny s kondičním trenérem Jakubem Fikarem.

 

2) Co se nám dařilo a co se naopak tolik nedařilo?

Vnímáme, že se kluci posunuli ve svých dovednostech i pojetí hry na velkém hřišti. Bohužel pořád máme velké brzdy na to, abychom mohli být dominantní v zápasech. Moc nám pomohli kluci z Dynama Kyjev, kteří jsou šikovní. Nicméně jazyková bariéra i jejich vnímání hry, nám někdy narušovala organizaci hry.

 

3) Jaké máme plány do budoucna? Na co se budeme chtít zaměřit?

Než se sejdeme na prvním tréninku, tak si kluci splní svůj individuální plán. Dále máme v plánu diagnostiku každého hráče, abychom ke každému přistupovali individuálně. Kluci se budou vzdělávat v rámci výživy a celkově životosprávě. Z hlediska sportovního budeme dále pokračovat v silové a rychlostní složce. Budeme se dál rozvíjet v kombinačních dovednostech, s čím souvisí ještě větší spolupráce a dovednosti HČJ.

 

Za realizační tým hodnotil Tomáš Růžička.