Hodnocení U19: Podzimní část sezóny 2022/2023

V letní přípravě na novou sezónu, kterou jsme začali v polovině července, jsme se utkali s týmy Líšně, Svratky Brno a Prostějova. S posledně jmenovaným jsme podali nejlepší výkon a soupeře z vyšší soutěže jsme dokonce porazili.

 

Soutěž jsme odstartovali třemi výhrami v řadě. Bohužel následoval pokles formy a čtyři zápasy bez vítězství. Zbytek podzimní části se nesl v podobném duchu, lepší výkony střídaly ty horší. Nedokázali jsme být dostatečně konzistentní. Důvodem bylo nejen zranění hráčů, které jsme v nepříliš širokém kádru nedokázali nahradit, ale hlavně to, že jsme vždy neodvedli na hřišti maximum. Podzim jsme zakončili na 4. místě. Odehráli jsme 15 utkání, 8 zvítězili, 2 remizovali a 5 prohráli. Nejlepším střelcem týmu je záložník a kapitán mužstva Vojtěch Dlouhý s 8 brankami.

 

Cílem do jarní části sezóny je podávat vyrovnanější výkony. Mezi dílčí úkoly patří zdokonalování různých fází hry jako je například překonávání střední zóny nebo finalizace akcí. V neposlední řadě je naším neustálým úkolem a závazkem naplňovat potenciál jednotlivých hráčů, což se nám bude dařit jen díky tvrdé a vytrvalé práci v tréninkovém procesu.

 

Za realizační tým hodnotil Vojtěch Lampíř.