Pospíchal - Kryštof, Švéda, Michálek, Chvátal - Blažek, Havlík, Vojáček (80´ Jurda), Matušina (87´ Křemenák), Brabec (68´ Brabec) - Hobza

Střelci
Brabec

Popis zápasu

První poločas nás soupeř přehrával v důrazu a hrozil převážně ze standardních situací, po jedné z nich vstřelil vedoucí branku.

Druhý poločas jsme přidali na agresivitě, hráli rychleji a po hezké kombinaci vyrovnali na 1:1. Hráli jsme převážně na polovině soupeře, vytvořili si několik zajímavých příležitostí ke vstřelení vítězné branky, ale pokaždé jsme selhali v koncovce. Hodonín nakonec rozhodl o výhře v 83. minutě, vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo.

Hráče musím pochválit za předvedený výkon, i bez některých klíčových hráčů základní sestavy jsme předváděli pohledný fotbal a sahali po třech bodech.