Hraje celá rodina

Příležitost pro všechny rodiny s dětmi!

Fotbalová škola Třebíč zve děti, tatínky, maminky, dědečky, babičky a další příbuzné na fotbalový turnaj rodin „Hraje celá rodina – Žijeme hrou“ na travnatém stadiónu na Borovině. Přijďte si společně zasportovat, naplnit svůj den společnými prožitky, užít si spousty legrace a stmelujících emocí. To jsou také hlavní turnajové odměny.

Každá rodina musí být zastoupena alespoň dvougeneračně – podmínkou je alespoň 1 člen rodiny do 18 let. Své děti do 10 let může každá rodina nasadit do utkání v libovolném počtu.

NEDĚLE 19. června 2016 | Prezence účastníků ve 14.30h | Turnaj od 15h do 17h.

Každá rodina musí být zastoupena alespoň dvougeneračně, přičemž nejmladší synové a dcery musí být mladší 18 let. Své děti do 10 let může každá rodina nasadit do utkání v libovolném počtu. S pomocí zkušených trenérů FŠ si budete moci vybrat soupeře, postavit si hřiště, určit si sami dobu hry a pravidla, aby hlavními hráči byly hlavně děti. Součástí dohodnutého utkání může být i jeho vyhodnocení samotnými hráči, sdělení si zážitků. Konkrétní hrací systém a rozpis utkání bude proveden až se znalostí počtu zúčastněných rodin.

STARTOVNÉ ZDARMA!

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte na tel. 604 238 127 (L. Procházka).

Turnaj pořádáme za podpory České unie sportu, spolku Žijeme hrou a společnosti TEDOM v rámci projektu Zažij Fošku.