Již pátý ročník McRai Cup 2017 je za dveřmi!

Vytrvalostní pohár McRAI CUP je v plném proudu!

Již 8. dubna odstartuje pátý ročník oblíbeného sportovního poháru McRAI CUP Během na Hrádku. Účastníci mají možnost poměřit své síly v běžeckém závodu a užít si příjemné odpoledne plné zábavy, sportu a v neposlední řadě se seznámit s lidmi, kteří mají kladný vztah k pohybu. Tím ale sportovní klání zdaleka nekončí. Těšit se můžete na další připravené závody, které vás budou provázet až do 11. června, kdy se celý pohár zakončí Časovkou na Jelení hlavu.

Už jste si odběhli závod na Hrádku a jste stále plní síly? Výborně! Nashromážděnou energii si můžete vybít další týden, 30. dubna, v závodu Aguatlon na Laguně, který se nebude odehrávat jen na souši atletického stadionu Spartak, ale i v plaveckém areálu Laguna.

Stále nemáte dost? Hoďte mokré plavky na sušák a vytáhněte horské kolo z garáže. Závod 6. května – Horská kola na Mařenku, je výbornou příležitostí šlápnout do pedálu a pořádně se vyřádit na kolech. Adrenalin při závodu stoupá do závratných výšin a každý chce vyhrát. Nezapomínejte však v zápalu boje o první místo na své bezpečí a nevyrážejte ze startovní čáry bez ochranné helmy!

Závody na kolech nás baví a tak vám nabízíme možnost do toho pořádně šlápnout i v květnu. Duatlon Kamenná jsme pro vás naplánovali na 13. května a protože víme, že jste sportovci tělem i duší, nastavili jsme laťku trošku víš. V duatlonu si můžete vyzkoušet vaši vytrvalost jak v závodech na kolech tak i v běžeckém klání.

Říkáte si, duatlon je hračka? Pak jste náš člověk a trošku připepříme Tritalonem 3. června. A aby toho nebylo málo, celý pohár zakončíme Časovkou na Jelení hlavu 11. června, kde budou také vyhlášeni a odměněni absolutní vítězové McRAI CUPU 2017.

Běh na Hrádku

McRai Cup 2017