Marian Jelínek naplnil celý sál a účastníci podpořili Davida!

Zaznělo toho spousta a každý návštěvník si přišel jistě na své.

Návštěva Mariana Jelínka přilákala do přednáškového sálu hotelu Atom na 150 lidí z řad dětí, rodičů, trenérů ze všech možných oborů, sportů i nesportů. Velmi nás potěšila i přítomnost Davida Novotného s rodinou, kteří si přišli také poslechnout získané poznatky, nasbírané zkušenosti a vědomosti Mariana Jelínka a byli s námi po celou dobu akce.

Marian Jelínek se zabýval různými tématy z oblasti mentálního koučinku v praxi, ať už ze světa sportu, či byznysu. O tom, kdo je zodpovědný za to, jestli děti sport baví, nebo nebaví. Co pro něj znamená motivace. S jakými přístupy a bloky vrcholových sportovců se setkává ve své praxi, či jakými způsoby v člověku vytvářet emoční vazbu k činnosti.

„Jsme velmi rádi za bohatou účast, zájem a věříme, že si návštěvníci přednášku užili a odešli s přínosnými informacemi. Také jsme nadšeni z velkého zájmu a štědrosti pro podporu Davida. Udělalo nám to velkou radost a jsme potěšeni, že touto společnou synergií můžeme působit na dobro nás všech a být prospěšnými svému okolí. Moc děkujeme!“

Každý z hostů totiž měl možnost přispět Davidovi dobrovolnou částkou na podporu jeho léčby a s obrovskou vděčností v srdci jsme po skončení akce mohli předat krásných 15 422,- Kč.

Mnohokrát děkujeme zúčastněným za jejich přítomnost a velkou podporu.

Děkujeme hlavnímu partnerovi, společnosti TEDOM, a. s. za jeho vytrvalou a velkou podporu našich akcí a děkujeme také hotelu Atom za jeho podporu při našich přednáškách.

Tým SK Fotbalová škola Třebíč


ZAŽIJ FOŠKU

logo


HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU

tedom-logo


PARTNER AKCE

atom