Zažij si Fošku na vlastní kůži! Chystá se Měsíc náborů.

Již 26. září se uskuteční akce „MĚSÍC NÁBORŮ“, kterou organizuje klub SK Fotbalová škola Třebíč ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky.

Od 16:00 hod. se otevírají brány stadionu pro rodiče s dětmi i jejich sourozenci, aby si každý z nich mohl na vlastní kůži zažít způsob práce ve Fotbalové škole Třebíč. Akce potrvá do 18:00 hod., během té doby budete mít možnost užít si hry pod vedením kvalifikovaných a nadšených trenérů. Po celou dobu akce bude zajištěn pitný režim, zdravé dobroty od Pažitka.cz a drobné ceny pro každého malého účastníka. Celé setkání bude doprovázeno moderátorem.

Stadion najdete na adrese Vrchlického 990, Třebíč (Borovina).

Informace o filosofii a metodice Fotbalové školy Třebíč můžete získat na našem webu, ale mnohem víc prozradí to, co sami zažijete na vlastní kůži. 🙂

http://fstrebic.cz/metodika/
odkaz na web: http://fstrebic.cz/

Mimo fotbalovou činnost se zaměřujeme i na rozvoj člověka v různých oblastech a také bourání dogmat, které v životě potkáváme. Pro to, abychom mohli nabídnout poznatky získané z různých oborů a také nabízet akce, které umožní i různé náhledy na způsoby rozvoje, vytvořila Fotbalová škola Třebíč projekt se slangovým názvem „Zažij Fošku“.

  • Třebíč již navštívilo několik předních odborníků z různých oborů, kteří se s námi přijeli podělit o své poznatky.
  • PhDr. Marian Jelínek – mentální kouč, který byl dlouhé roky osobním trenérem Jaromíra Jágra.
  • PhDr. Jan Cacek, Phd., který patří mezi přední české experty na pohybový rozvoj sportovců.
  • Dr. Zdeněk Sivek, který patří mezi světově uznávané fotbalové odborníky.
  • Jiří Vorlický a Mgr. Antonín Barák, kteří se s námi přijeli podělit o své poznatky, jaké je to být táta a zároveň trenér.
  • Mgr. Jaroslav Vavříček, šéftrenér mládeže AC Sparty Praha, který se s námi přijel představit koncept pro rozvoj mládeže, který produkuje úspěšné týmy ve Spartě.
  • Mgr. Jiří Halda, který se zaměřuje především na problematiku výchovy dětí a procesy učení, se s námi podělil o své načerpané zkušenosti na téma sociální a emocionální vývoj dítěte.

V říjnu se k nám chystá přední česká psychosomatička, MUDr. Jarmila Klímová, která nás pomůže uvést do problematiky psychiky a jejího vlivu na zdraví.

MĚSÍC NÁBORŮ 2017