Pohárové utkání s Kouty jsme vyhráli vysoko 8:0

Fiala, Obrdlík, Kolář, Hráček, Němeček(46. Zerhau),Adamec, Dvořák, Zacha, Zahrádka(65. Klepárník), Dlouhý(46. M.Hobza), Šín(46. T Hobza)

Střelci
2x Klepárník, 1x Šín, Zacha, Dlouhý, Adamec, Zahrádka, M.Hobza

Popis zápasu

Do pohárového utkání s Kouty jsme nastoupili v základní sestavě s dvěma hráči ročníku 2007. Martin Kolář vytvořil stoperskou dvojici s Lukášem Hráčkem a Martin Šín odehrál první poločas na levém křídle. Oba dva hráči podali velice dobrý výkon. Druhý jmenovaný hned v první minutě po přesné přihrávce od Vojty Dlouhého otevřel skóre utkání. Na 2:0 jsme zvýšili v 11. minutě kdy po kombinaci ve středu hřiště dostal přesný míč za obranu hostí nabíhající Honza Zahrádka, který zatáhnul míč až do vápna soupeře kde přesnou nahrávkou našel nabíhajícího Tomáše Zachy, který s přehledem nabídnutou šanci využil. Konečný stav prvního poločasu jsme uzavřeli ve 40. minutě po rychlé kombinaci od Martina Koláře přes Tomáše Zachy, který průnikovou přihrávkou mezi stopery našel nabíhajícího Vojty Dlouhého a ten s přehledem zakončil na zadní tyč brankáře hostí. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě a úkolem hráčů bylo měnit varianty struktury rozestavení. Hráči to zvládali velice dobře a k výbornému výkonu přidali ještě pět vstřelených branek.