Přednáška | Zkušenosti z přípravy hráčů ve světových akademiích

V rámci projektu Zažij Fošku se snažíme do Třebíče přivést lidi, kteří mají co nabídnout trenérům, rodičům i hráčům nejen z fotbalu. Dalším z přednášejících bude člověk, který je známější v zahraničí, než v České Republice – Dr. Zdeněk Sivek, mj. dlouholetý člen prezidia Unie Českých fotbalových trenérů, viceprezident AEFCA (Alliance of European Football Coaches Associations), Headcoach několika amerických akademií.

Tématem bude souhrn jeho poznatků z dlouholetých cest po fotbalových akademiích celého světa.

„Klobouk dolů před ním, co dokázal! Jeho vytrvalost, erudovanost a pozice, kterou si vybudoval v zahraničí, je něco naprosto mimořádného. Co se týká vzdělávání, neznám českého odborníka, který by se takto prosadil v Evropě jako on. Za hranicemi stačí vyslovit jeho jméno a všude máte dveře otevřené. Za to vše mu patří velký dík.“ říká Verner Lička, prezident UČFT.

Zdeněk Sivek byl na pracovních pobytech v Barceloně, Realu Madrid, Liverpoolu nebo Bayernu Mnichov. K jeho osobním přátelům mimo jiné náleží Matthias Sammer, sportovní ředitel Bayernu. To jen pro dokreslení, jaké renomé si v Evropě vydobyl.


Datum
27. 2. 2017
Čas
16:00 – 18:00
Místo
Hotel Atom
Téma

Zkušenosti z přípravy hráčů ve světových akademiích
Kapacita
100
Vstupné
Dobrovolné


Přihlášky najdete zde: http://zazijfosku.cz/dr-sivek/


ZAŽIJ FOŠKU

logo


HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU

tedom-logo


PARTNER AKCE

atom