Proč Foška dělá turnaje tak, jak dělá?

Jednou ze základních myšlenek při pořádání zimních turnajů klubem SK Fotbalová škola Třebíč je vytvořit prostředí, v němž si hráči mohou samostatně přenášet do hry to, co se učili v tréninku nebo doma – s radostí, uvolněně, bez nadměrného strachu o výsledek, bez prosazování ega trenéra, jež by z dlouhodobého hlediska mohlo upozadit odvahu a přirozenou tvořivost hráče.

Z toho důvodu nebývají na námi pořádaných turnajích zapisované výsledky od školiček po starší přípravky, nebo vyhlašování umístění, ale každý z účastníků obdrží věcnou cenu na památku. V nejmladších kategoriích ze stejného důvodu upřednostňujeme malé formy utkání, s jejichž pravidly rádi seznámíme každého zájemce.

Při turnajích myslíme i na zdravé stravování sportovců. Spolupracujeme s Pažitkou.cz, která svým projektem Pažitka zdravě a chutně podporuje naše mladé sportovní naděje ve zdravém a vyváženém stravování. Na turnajích sice neuvidíte klasické párky v rohlíku, ale najdete spoustu výtečných cheesecaků, tortil, sendvičů ve zdravém provedení.

Pokud máte i Vy zájem účastnit našich turnajů, nabídku a propozice naleznete na tomto odkazu: http://fstrebic.cz/verejnost/turnaje/

Těšíme se na na Vaši účast a přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci.

SK Fotbalová škola Třebíč