Report z dvojutkání U15 proti Vyškovu

FŠ – Vyškov 3:5 (2x Bulička, Šeda)

Vyškov –  FŠ 2:3 (3x Bulička)

V obou zápasech jsme měli výborné začátky prvních poločasů. V domácím utkání jsme v páté minutě vedli 1:0  a ve Vyškově dokonce 2:0. Další vyložené šance jsme neproměnili což nás hlavně musí mrzet v domácím utkání,  kde jsme po dobrém výkonu prohráli  3:5.

Ve Vyškově  patří pochvala hráčům za prvních dvacet minut, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Rychle jsme je napadali, dobře jsme se zajišťovali, vytvářeli jsme si šance a dobře presovali po celém hřišti. Zlom nastal při první vážnější šanci  Vyškova. Po té nás soupeř začal přehrávat dlouhými nákopy na které jsme nedokázali reagovat a naše hra začal být zbrklá se zbytečnými ztrátami ve středu hřiště. Poločas jsme vyhráli 2:1

Ve druhém poločase k velké změně nedošlo a soupeř s větrem v zádech nás přehrával a vytvářel si velký tlak na naši branku. Z jedné z mnoha šancí se hráčům z Vyškova podařilo vyrovnat. Šest minut před koncem utkání jsme  se dostali do rychlého protiútoku a Tom Bulička, který z levé strany běžel sám na brankáře na podruhé vstřelil vítěznou branku. Byl to jeho třetí gól v tomto utkání.

Velká škoda neproměněných šancí v obou utkáních.