Report z turnaje školičky

Hodnocení školička |NEDĚLE 3.11.2019

V sobotu jsme „hráli“ první domácí turnaj, ve kterém jsme přivítali Znojmo a Kuřim. Pro některé z nás to byla první taková akce v životě a každý se s tím vyrovnal po svém.

Musíme děti pochválit především za samostatnost, jednak v převlékání, v úklidu a mnozí byli také ve sprše. Nejvíce si ceníme jejich komunikace a návrhů, co budeme v utkání dělat. První velký úkol zněl: sebrat co nejrychleji míč – někdy se stalo, že ho bereme taky svým spoluhráčům. Druhý velký úkol byl nahrát: to se nám moc nedařilo, bylo to takové odkopávání. Nic se neděje, tak daleko jsme se dosud nedostali a třetí velký úkol byl dát gól – někdy se stalo, že ne do té správné branky, ale to nás taky mrzet nemusí. V průběhu turnaje nám zbyl pouze jeden cíl a to ten první, který se nám víceméně ve velké míře dařil nebo byla vidět snaha se o něj pokoušet. Z dětí bylo cítit velké odhodlání a po převzetí medailí také pořádné uspokojení a radost, což je nejdůležitější moment celého nedělního dopoledne.

Dále bychom chtěli poděkovat rodičům za jejich chování a spolupráci. Dále bychom je rádi poprosili o trpělivost a podporu pro své děti. Jen tak dále v našem společném snažení.

Pavel a Martin