U13: Reporty z utkání se Spartou Brno a Boskovicemi

Sparta Brno – FŠ Třebíč – 21:7 (5:2, 8:2, 8:3)

Branky: Jančok 3x, Kolář, Mastný, Procházka, Rambousek
Nominace: Brabec, Drtílek, Hala, Hynek, Jančok, Kolář, Ludvík, Mastný, Muška, Procházka, Rambousek, Šín

Zápas ve kterém jsme na soupeře nestačili hlavně rychlostně a silově. Spoustu gólů jsme dostali po individuálních chybách při bránění či v rozehrávce. V některých fázích utkání (hlavně v první třetině) jsme nicméně dokázali držet míč, určovat tempo hry i vytvářet si nebezpečné situace, především pomocí průnikových přihrávek. Bohužel jsou to jen okamžiky z celého zápasu a ve zbytku hry jsme vypnutí a nekoncentrovaní, takže to vede k takovýmto výsledkům. Morálka a odpoutání se od výsledku nám bohužel brání k využití i takovéhoto zápasu k našemu hernímu rozvoji.

Hodnocení kluků: „26.10 jsme si zahráli v Brně se Spartou Brno do zápasu jsme šly s úkoly: Doplňovat útok a obranu + nabíhání. V první třetině jsme to plnily 10-15minut ale potom jsme vypnuli a dostali hodně gólů. To vedlo k špatné morálce a ještě horší hře. V druhé třetině jsme úkoly moc neplnili a proto jsme dostali více a více gólů.Ve třetí třetině v prvních minutách jsme dali rychle góly ale spadlo když jsme dostali góla s přímého kopu.Ve všech třetinách jsme neměli moc důraz, rychlost, držení míče, pořádné nahrávky a nabíhání. A kvůli tomu jsme zase dostali dvacku.“


FŠ Třebíč – Boskovice 17:6 (5:0, 9:2, 3:4)
Branky: Jančok 5x ,Procházka 2x, Rambousek 2x, Brabec 2x, Ludvík 2x, Bartes, Šín, Hynek, Kolář
Nominace: Bartes, Brabec, Drtílek, Hala, Hynek, Jančok, Kolář, Ludvík, Mastný, Muška, Procházka, Rambousek, Šín

Do zápasu jsme šli s úkoly zaměřenými jak na herní stránku (doplňování útoku se zajištěnou obranou, obsazování a presink co nejblíže k soupeřově brance), tak i na výsledek (v každé třetině dáme alespoň 3 góly a nedostaneme více než 1). Co se týče výsledkových témat, tam se vcelku dařilo jejich naplňování, kdy až v poslední třetině jsme po promíchání postů a úkolů soupeři povolili ohrožovat naší branku a sami dopředu nebyli tolik nebezpeční. Co se týče hry, chyběla nám kvalita přihrávek a zakončení, často jsme tak akci plně nerozvinuli nebo laxně zakončili. Jinak se dá říct, že úkoly jsme plnili jen v míře, která byla potřeba proti slabšímu soupeři a nikoliv s maximálním potenciálem, každého z hráčů.