Rozhovor s novým partnerem. Je jím Labyrint Třebíč

Fotbalová škola Třebíč získala nového partnera, se kterým navázala spolupráci.

Jsme moc rádi, že se daří navazovat spolupráce se spolky, firmami i podnikateli, kterým se myšlenka Fotbalové školy líbí a můžeme si tak vyjít vstříc, co do spolupráce.

Od nynějška pro skupiny pořádané Fotbalovou školou (trenéři, rodiče, děti) máme skupinovou slevu –  cena 60,- Kč/dítě.

My jsme pana Svobodu, jež Labyrint Třebíč provozuje trochu vyzpovídali. 🙂

Pavel Svoboda: „Naším cílem je podpora všech smysluplných volnočasových aktivit mládeže v Třebíči. A Fotbalová škola patří v této oblasti mezi nejaktivnější. Práci v klubu mám možnost sledovat dlouhou dobu. Chodili tam moji vnuci a můj prostřední syn, až do svého odstěhování z Třebíče, pracoval s žáčky jako trenér.
 
V dětství a mládí jsem provozoval více sportů, ale fotbal jsem hrál nejdéle – 13 let. Jsem jeden z mála Třebíčáků, který hrál za oba třebíčské kluby – Spartak i BOPO. Až pak jsem naplno přešel k baseballu, kde „působím“ jako funkcionář dodnes. Jako fanoušek jsem celý život příznivec SK Slavia Praha. Nejen v současnosti, ale i  v dobách, kdy se „sešívaným“ nedařilo. Jsem dlouholetým členem Fan klubu. Ve světě jsou moje tři oblíbené kluby. Vždy byly spojeny s nějakou fotbalovou legendou – nejprve Manchester United a Georg Best, pak Ajax Amsterodam a Johan Cruijff a nyní FC Barcelona (Diego Maradona a Lionel Messi). 
 
Rodinný zábavní park Labyrint jsme otevřeli 28. září 2017. Nedávno jsme oslavili druhé výročí provozu. Za dva roky nás navštívilo 40 000 návštěvníků. Labyrint je umístěný v centru města v zámeckém parku v budově bývalé zámecké sýpky. Atrakce jsou v pěti podlažích. Hrací plochou jsme největší zábavní centrum na Vysočině. Svoje vyžití zde najdou všechny věkové kategorie dětí, ale atrakce můžou používat i jejich rodiče. Mezi nejvyhledávanější patří tobogán, kde se děti spouští z výšky 8,5 metrů šesti zatáčkami až do balónkového „moře“. Děti rády dovádí na trampolíně, ve skákacím krokodýlu, ale také na víceúčelovém hřišti. Zde máme i jednu atrakci – možnost hrát „stolní“ fotbal pro dospělé. Tato hřiště jsou dvě v ČR.
 
Stále se snažíme obměňovat atrakce, modernizovat. Přicházet s novými nabídkami. Máme zpracované projekty pro trampolínovou arénu, lanové centrum nebo bouldering. Vše je limitované našimi finančními možnostmi. K výročí jsme např. otevřeli novou dráhu se šlapacími autíčky.“