Reporty ze zápasů ročníku 2006

30. 3. 2018 – SK Fotbalová Škola Třebíč vs. SK Sigma Olomouc 3:7 
Góly: 2x Rygl, Puzrla
Sestava: Bulíček, Kasáček, Maňásek, Matoušek, Mucha, Pokorný, Polášek, Puzrla, Rygl, Starý, Syrový, Šubert, Tesař, Trešl, Zubák


1. 4. 2018 – 1. SC Prostějov vs. SK Fotbalová Škola Třebíč 2:13 
Góly: 3x Matoušek, Rygl, 2x Maňásek, Šubert, 1x Bartes, Bulíček, Kasáček
Sestava: Bulíček, Kasáček, Maňásek, Matoušek, Mucha, Pokorný, Polášek, Puzrla, Rygl, Šubert, Tesař, Trešl, Zubák 


5. 4. 2018 – SK Fotbalová Škola Třebíč vs. 1. FC Slovácko 6:10
Góly:
2x Bulíček, Rygl, Šubert
Sestava: Bulíček, Kasáček, Maňásek, Matoušek, Mucha, Polášek, Puzrla, Rygl, Šubert, Tesař, Trešl, Zubák


8. 4. 2018 – SK Fotbalová Škola Třebíč vs. FC Fastav Zlín 6:4
Góly: 3x Šubert, 2x Rygl, Matoušek
Sestava: Kasáček, Maňásek, Matoušek, Mucha, Pokorný, Puzrla, Rygl, Starý, Šubert, Tesař, Trešl, Zubák


Co se nám líbilo: V průběhu zimního období jsme pracovali na tom, abychom v utkáních měli míč ve větším držení, než tomu bylo na podzim, tak abychom určovali tempo utkání my. To se hned v prvních dvou utkáních dařilo, zejména proti Olomouci nás to moc těšilo, protože jsme chtěli neustále získávat míč, vytvářet si šance a hrát směrem dopředu, z čehož samozřejmě pramenili různé chyby, které takto kvalitní soupeř (Olomouc) trestá.

Utkání s Prostějovem jsme tento způsob hry ještě zlepšili a s chutí si utkání užívali, ale se Slováckem, které velmi dobře napadalo se nám ještě nedařilo prezentovat naší hrou z předchozích dvou utkání.

To jsme opět zlepšili v utkání se Zlínem, kdy jsme se prezentovali dobrou hrou, kterou chceme hrát a mohli nastřílet ještě více branek. Navíc v zimním období na sobě mnoho hráčů zapracovalo (tréninky doma navíc), což mě osobně velmi překvapilo, potěšilo a doufám, že nepoleví v jejich přístupu, kdy se snaží dělat všechno proto, aby dosáhli svých snů.

Na čem zapracovat do příště: pokračovat v tom, na čem jsme pracovali v zimě, avšak utkání s Olomoucí a Slováckem ukázala, že je třeba vše ještě zrychlit a zkvalitnit. Navíc se díky většímu držení míče ukázaly další neduhy naší hry (předfinální fáze, zakončování – se kterým ještě nejsme spokojeni), takže do tréninku chceme toto všechno zapojit a tak budeme na všem usilovně pracovat.

Závěrem bych chtěl říct, že si všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za svůj přístup k tréninkům a zápasům – to jak se chtějí zlepšovat, učit věcem, které zatím ještě neznají/neumějí… navíc v utkání proti Zlínu ukázali velkou vnitřní sílu, kdy z nevýhodné situace udělali výzvu a odměnou jim byl pocit z dobře odvedené práce!! To, jak se snaží na sobě pracovat mě velmi často ohromuje!!!

 

Trenér Beran