Školička: Víkend plný fotbalu v Okříškách

Nominace: Polovčík, Šťastný, Havelka, Mareš, Hanzl, Chudoba, Tománek, Drbálek, Nestrojil

Zúčastněné týmy: FC Vysočina Jihlava, SK Líšeň, FŠ Třebíč, Okříšky, Polná, Náměšť nad Oslavou

V sobotu 11. 1. 2020 jsme se zúčastnili krásného turnaje v Okříškách, kde se konal víkend plný fotbalu. Naši nejmenší benjamínci byli v šestičlenné skupině, kde sehráli utkání každý s každým po 15 minutách.

Většina našich hráčů byla vystavena do nové situace a to díky hracímu systému, kdy v poli nastoupili 4 hráči + brankář (poslední hráč v poli). Před začátkem prvního utkání jsme si společně vysvětlili pravidla a určili cíle turnaje. Kluci se společně s trenéry shodli, že by si rádi vyzkoušeli kličky z předešlých tréninků. Dalším cílem bylo střílení branek a v neposlední řadě po ztrátě míče získat míč zpět.

Uvedené cíle jsme se pokoušeli plnit v každém utkání, někdy se nám to dařilo lépe někdy hůře. Ovšem měli jsme velkou radost z aktivity hráčů, každý hráč se těšil, až bude moci vběhnout na palubovku. Dobu mezi utkáními si hráči krátili společnými hrami. Také nás těší, že kluci po turnaji berou hygienu automaticky a do sprchy se až na výjimky těší.

Také bychom chtěli opět poděkovat rodičům za povzbuzování a vytváření přátelské atmosféry. Myslíme, že se shodneme, že je pro nás největším dárkem to, když kluci po turnaji odchází nadšení a spokojeni.

Děkujeme, že táhneme za jeden provaz.

Trenéři Pavel a Robin