Sportovní třída 6.B – ZŠ Na Kopcích

Seznam zápasů

Od začátku letošního školního roku 2021/2022 probíhá spolupráce našeho klubu se základní školou ZŠ Na Kopcích, kde se nám společně podařilo otevřít sportovní třídu v šestém ročníku.

Díky perfektní podpoře vedení ZŠ Na Kopcích mají žáci a žákyně ve sportovní třídě možnost účastnit se až 6 hodin TV, a to jak v rámci klasické školní hodiny TV, tak i v rámci školního klubu a i úplně volitelné hodiny plavání, kterou samotnou zajišťuje náš klub. I přes tento benefit však pro nás na prvním místě zůstává vzdělání, tzn. na prvním místě je pro nás škola, pak až samotný sport.

V pondělí se zaměřují kluci a holky v TV na atletické disciplíny, poté přichází na řadu plavání, v úterý ve dvou hodinách pilují gymnastiku a míčové hry. Ve čtvrtek pak přichází na řadu silový trénink s úpolovými hrami a kompenzační cvičení.

Hodiny TV zajišťují učitelé Dvořák a Talafa, kteří jsou současně fotbalovými trenéry našich svěřenců, třídním učitelem je právě Mgr. Vojtěch Dvořák.

Do hodin TV si zveme další trenéry a zajímavé hosty, naposledy pak Jaroslava Boráka, díky němuž si mohli kluci a holky vyzkoušet trénink boxu v plné parádě, a také Vladimíra Bodečka, se kterým si vyzkoušeli pohybové hádanky se tenisákem.

Nutno dodat, dle ohlasů kluků a holek si všichni naše hodiny užívají a baví je.

My, trenéři se již těšíme na další tělocvik. Protože, život je pohyb!