Pospíchal - Havlík, Švéda, Slíva, Majerčák - Průša, Trnavský - Zacha/82´Vojáček/, Zahrádka/76´Blažek/, Chvátal/46´Molák/ - Hobza

Střelci
89´, 91´Hobza

Popis zápasu

V 1.poločase byli domácí hráči aktivnější, důraznější, lépe se pohybovali a mohli jít do zaslouženého vedení.Druhá část utkání přinesla z naší strany více aktivity, drželi jsme míč, vypracovali si 2-3 brankové možnosti.Domácí spoléhali na brejkové situace a v 78.minutě šli do vedení.Nicméně, změnili jsme rozestavení, šli jsme naproti vyrovnání, přibývalo standardních situací a z jedné z nich jsme v 89.minutě srovnali průběžné skóre utkání.V nastaveném čase, přišla poslední „standardka“, kterou si vzal na starosti brankář, abychom dostali do velkého čtverce, co nejvíce hráčů, při níž byl faulován Hobza a sám z penalty utkání rozhodl.