Miloslav Bukáček

Jako hráč jsem s fotbalem začal v sedmi letech v klubu Lokomotiva Česká Lípa, kde jsem prošel všemi kategoriemi, až do dorostu. Poslední rok dorostu jsem zamířil do Varnsdorfu hrát II. Dorosteneckou ligu. Díky neshodám začaly mé fotbalové rošády a já se pohyboval mezi krajskými celky v kategorii dospělých, až jsem z působení ve Stráži pod Ralskem, hrající I.A třídu, skočil rovnou do Juniorské ligy opět do FK Varnsdorf. Tentokrát jsem byl nucen odejít díky osobním potížím a poté jsem se pohyboval opět mezi krajskými celky.

K trénování jsem se připletl v mých 16 letech díky mému taťkovi a vedli jsme spolu kategorii U9, kterou jsme dovedli až do U15. Misky vah, jestli dobývat trávník jako hráč v profi fotbale, nebo být trenérem, překlopila nabídka z Fotbalové školy Třebíč a tak jsem opustil veškerý vydřený komfort, vzdálil se od svých blízkých a stěhoval se přes celou republiku do Třebíče.

Jsem držitelem trenérské licence UEFA A a držím certifikáty ve vzdělávacích programech jako mediátor Instrumentálního Obohacování na rozvoj kognitivních funkcí a kvalifikovaný Asistent pedagoga. Mezi záliby řadím sport, hudbu, hru na kytaru, malování, kreativní psaní a spoustu dalšího.