U11: FŠ Třebíč – HFK Třebíč, FC Velké Meziřičí

Seznam zápasů

Sestava
Vrbka, Matušina, Gorka, Ševčík, Novotný, Čech, Rozsypal, Coufal, Fiala, Musil, Hanáková, Buriánková, Pudil, Melichar


V posledním utkání KP, v jasném chladném počasí typickém pro Vysočinu, jsme se utkali s dvěma kvalitními celky v podobě HFK Třebíč/Náměšť n. Oslavou a FC Velké Meziříčí.

V prvním utkání s HFK a Náměští n. Oslavou jsme na jednom hřišti dokázali jasně herně dominovat, a to především v individuální činnosti a v mikrosituacích, což kluci dokázali vyjádřit i vysokým počtem vstřelených branek. Na druhém hřišti, hráči ročníku 2012, jež udělali za poslední období velký progres, dokázali předvést zajímavé individuální výkony, především v driblingu a obcházení. Ukázali také nespoutanost, snahu o kreativitu i o konstruktivitu a živelnost. Chybělo jim rychlejší vnímání a součinnost.

Ve druhém utkání s oslabeným Velkým Meziříčím (chyběli jim 3 rozdíloví hráči) jsme dokázali herně dominovat na obou hřištích, obě utkání se hrála v dobré uvolněné atmosféře, k čemuž přispěl soupeř a jeho vedení – v podobě super trenérů. Naši kluci a holky se snažili dostat individuální dovednosti do dynamiky, což se jim střídavě dařilo. Opět jsme se dokázali dostávat do koncovky a vstřelit mnoho gólů po hezkých individuálních i kombinačních akcích.

Na závěr bylo vyhlášeno: Kdo dá poslední gól, tak vyhrál 🙂 Což vlilo všem dětem novou krev do žil a na jednom hřišti se hrálo o 12 minut déle 🙂

Trenéři