U11: Report z domácího halového turnaje

V sobotu 1. prosince sehráli kluci z ročníku 2008 domácí halový turnaj. Dopolední skupina se střetla s týmy Velkého Meziříčí, HFK Třebíč a Znojma. Odpolední skupina měla proti sobě ČAFC Židenice, HFK Třebíč a Vysočinu Jihlava.

Dopolední skupina:
Purer, Tomek, Franěk, Poláček, Urban, Gorka, Zubák, Novák, Mareš
FŠ – Znojmo 1:3
FŠ – VM 6:1
FŠ – HFK 5:1
FŠ – Znojmo 4:4
FŠ – VM 3:1
FŠ – HFK 3:3

U dopolední skupiny byl náš výkon jak na houpačce, krásné individuální průniky nebo akce na jeden dotek střídaly pasáže hry, kdy jsme si nebyli schopni přihrát a ztráceli spoustu míčů v situacích 1:1. Stále musíme pracovat na zapojování hry tělem při odebírání míče a rychlém přepínání především po ztrátě.
Velmi dobře nám opět fungovalo zapojování brankáře, díky čemuž jsme se dostávali do přečíslení.  Všichni kluci zaslouží pochvalu za snahu a trpělivost při plnění zadaných úkolů, i když ne vždy se hned daří.

Odpolední skupina:
Cízl, Kučera, Rygl, Dokulil, Kasáček, Tomek, Franěk, Strnad
FŠ – Židenice 8:0
FŠ – Jihlava 7:1
FŠ – HFK 7:0
FŠ – Židenice 7:1
FŠ – Jihlava 5:4
FŠ – HFK 7:4

Odpolední skupina začala turnaj s velkou chutí a aktivitou. Dařilo se nám velmi dobře řešit situace a i proto jsme po prvním kole měli skóre 22:1. Bohužel jsme tyto činnosti nedokázali přenést do kola druhého, kde se z naší hry stala spíše kličkovaná bez aktivity nabíhajících hráčů. I přesto jsme dokázali všechny týmy přehrát jak herně tak výsledkově.