U11: Třebíč open

Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka

Sestava
ORANŽOVÝ TÝM: Mašek - Ševčík, Matušina, Macek, Novotný, Gritsch, Soloradenko, Trnka, Vrbka, Rozsypal, Kojan MODRÝ TÝM: Uhlíř, Trnková, Mácová, Pacholíková, Hanáčková, Štveráčková, Buriánková, Coufal, Jakšík, Touš


Ve dnech 18. – 19. 6. jsme se zúčastnili našeho turnaje Třebíč open. Vytvořili jsme dva týmy, jelikož jsme chtěli, aby si každý kluk a holka naplno zahráli.

ORANŽOVÝ TÝM: 

První hrací den se tato skupina prezentovala živelným projevem, ve kterém bylo k vidění mnoho individuálních i součinnostních akcí. Až na utkání s Žilinou jsme měli herně všechny utkání pod kontrolou. Zdobila nás především kvalita v řešení mikrosituací i rychlé protiútoky, kterými jsme dokázali přečíslovat soupeře. V obranné fázi jsme se snažili odebírat konstruktivně míče a nechyběla nám snaha o výstavbu hry od brankáře, někdy i za cenu velkého rizika. Postup do „zlaté“ skupiny (1 – 6) nám utekl jen o skóre. V neděli se na našich výkonech projevil fakt, že někteří hráči doplňovali i modrý tým a hráli v tropickém počasí  někdy i bez přestávky. Jsme přesvědčeni, že pokud bychom měli dostatečný odpočinek a i pozornost, tak by naše výkony byly v nedělní časti turnaje na jiném levelu. I tak jsme však dokázali předvést zajímavé výkony, především ty individuální.

Výrazné výkony: Trnka, Matušina, Rozsypal, Solodarenko

 

MODRÝ TÝM:

Po oba dny se všichni kluci a holky snažili a podali výkony na hranici svých možnosti. Nechyběla jim odvaha a chuť hrát proti výrazně silnějším celkům. I přestože se této skupině výsledkově nedařilo, v každém utkání byli vidět individuálně naši hráči, jak svým driblingem, tak i entuziasmem hrát.

Výrazné výkony: Coufal, Štveráčková, Mácová

 

Více informací a výsledkový servis: http://www.trebic-open.cz/u11/vysledky-127-3/

Děkujeme všem holkám a klukům za jejich reprezentaci, chování a přístup na turnaji. Rodičům děkujeme za jejich podporu a fandění.

 

Trenéři

Talafa, Křeček, Bulička, Mrňová