U11: Třebíč open

Seznam zápasů

U11 - Starší přípravka

Sestava
Jonáš, Mašek - Ševčík, Gorka, Rozsypal, Král, Matušina, Coufal, Hlouch, Mičánek, Vrbka, Macek, Čech, Trnka


V sobotu 21. 8. 2021 jsme hostili náš tradiční turnaj Třebíč open, tentokrát v jednodenním režimu, i přesto však se jednalo o kvalitně obsazený turnaj, který nabídl mnoho krásných fotbalových zážitků.

U našeho týmu se jednalo o první akci, na které se setkala většina našich hráčů.

Na turnaji jsme se zaměřovali v útočné fázi na konstruktivní a kreativní rozehrávku od brankáře a na odvahu v obcházení a ve spolupráci. V obranné fázi pak na co nejrychlejší zisk míče a vnímání prostoru i protihráče.

Výsledky:

FŠ Třebíč – SKF Vrchovina 9:1

FŠ Třebíč – FC Zbrojovka Brno 2:8

FŠ Třebíč – Sparta Brno 2:4

FŠ Třebíč – FC Velké Meziříčí 3:5

FŠ Třebíč – FC Vysočina Jihlava 1:4

FŠ Třebíč – 1.FC Viktorie Přerov 6:1

FŠ Třebíč – SK České Budějovice 0:8

FŠ Třebíč – TJ Tatran Bohunice 3:4

Na turnaji jsme obsadili 7. místo

Trenér Talafa:

„Na turnaji jsme se chtěli prezentovat živelným projevem s útočnou nespoutaností, což se nám střídavě dařilo. V utkáních s kvalitnějšími celky kluky sužoval strach a obavy, které limitovaly jejich výkon. V individuálních herních činnostech však naši hráči byli vidět, především pak v obcházení soupeře a řešení herních situací na menším prostoru. Kluci dokázali řešit kreativně herní situace, snažili se o konstruktivní rozehrávku i o vysoký presing a represing. Rezervy jsme měli v obranné fázi, především ve vnímání prostoru a obsazování protihráčů, nedařilo se nám po ztrátě míče ho ihned získat. I přesto však všichni naši hráči zaslouží ocenění za přístup a bojovnost na turnaji.“