U12: Mladší žáci přehráli Kroměříž

FŠ Třebíč : SK Horácká Slávia Kroměříž 11:5 (4:3 ; 5:0 ; 2:2)

Střelci: 3x Bulíček, 2x Kasáček, 2x Šubert, 2x Rygl, Pokorný a Syrový)

Sestava: Trešl – Bulíček, Janík, Kasáček, Krejčí, Mucha, Polášek, Pokorný, Puzrla, Rygl, Starý, Syrový, Šubert, Tesař, Zubák

První třetina utkání pro nás nezačala vůbec dobře, naše pozornost byla nejspíše někde v kabině, či na tribuně, a tak než jsme se rozkoukali hned po rozehrávce a krátce poté jsme inkasovali dvě branky. V tu chvíli na nás byla vidět nervozita, naštěstí podle slov kluků nám pomohla vstřelená branka a i když jsme nešťastně inkasovali z dalekonosného pokusu, už nás to tolik nerozhodilo a postupně jsme začali hrát naši hru, založenou na držení míče, díky čemuž jsme už soupeře do žádných šancí nepouštěli i vlivem dobrého napadání a snahy získat míč a postupně přidali pár branek, kterých mohlo být více.

V druhé třetině jsme pokračovali v nastoleném pojetí z konce první třetiny, soupeře aktivně napadali na jeho polovině skoro až u branky, díky čemuž jsme začali mít výraznou převahu, která vedla k mnoha šancím na vstřelení branky, ovšem mnohdy jsme si počínali velmi „zbrkle“

Ve třetí třetině, jakoby přišlo uspokojení z dosavadního průběhu a trochu jsme polevili v aktivitě(napadání, nabíhání), naopak soupeř začal působit v soubojích méně ustrašeným dojmem, obraz hry se postupně začal měnit a ke konci zápasu byl naopak celek z Kroměříže aktivnější.

Co se nám líbilo: I přes špatný vstup do utkání jsme si řekli, že máme ještě spoustu času a nenechali jsme se tím příliš rozhodit, což se postupně projevilo na naší hře, hodně pracujeme na zvláštnostech přechodu do ml. žáku ze st. přípravky(velikost hříště (šířka/hloubka)) s kterou se učíme pracovat a oproti minulému utkání to bylo zase lepší)

Co chceme do příště zlepšit: Pokračovat dál v nastoleném (pořád je na čem pracovat) zlepšit aktivitu po čas celého utkání(udržet tempo) a „zklidnit“ finální fázy (přihrávka do šance a následné zakončení)

Hodnotili: Beran a Rygl