U12 – Ondrášovka cup v H.Brodě

Seznam zápasů

FŠ Třebíč vs Velké Meziříčí

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
1 : 0

FŠ Třebíč vs Havlíčkův Brod

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
1 : 2

FŠ Třebíč vs Bedřichov

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
4 : 1

FŠ Třebíč vs Vysoké Mýto

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
1 : 3

FŠ Třebíč vs Polička

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
2 : 0

Ve středu 30.9.2020 jsme odehráli předkolo Ondrášovka cupu na umělé trávě v H.Brodě. Výsledkově i herně to bylo jak na houpačce, ale i přesto jsme si zajistili postup do dalšího kola. Organizace celého turnaje byla výborná a tak jedinou (za to výraznou) skvrnou byla atmosféra, která díky některým trenérům a přítomným rodičům určitě nevybízela k uvolněnosti a hravosti. Naopak to byla svázanost, boj, zaměření jen na výsledek a plnění pokynů křičících trenérů. Jeden by myslel, že takto už to nikde nechodí…..BOHUŽEL!!!!

Nominace: Cízl, Gotthard, Hotový, Chládek, Krejcar, Krejčí, Németh, Palát, Petrák, Procházka D., Řezníček, Slatinský, Veleba

Nejdůležitějším momentem naší hry byla chvíle po zisku míče. Pokud se nám podařilo po zisku rychle vyjet nebo přihrát do volna, tak jsme byli schopni vytvořit nebezpečnou útočnou akci. Takto jsme naprosto dominovali v zápase proti Bedřichovu a jen horší efektivita v zakončení soupeře zachránila od většího přídělu. V dalších zápasech se bohužel často stávalo, že jsme po zisku nedokázali uklidnit hru vyjetím z malého hřiště do velkého, ale naopak se snažili míč protlačit zahuštěným středem, což samozřejmě vedlo k soubojům a častým ztrátám a to i v těch nejnebezpečnějších prostorech. Dále byla v celém turnaji vidět chuť po vítězství i množství individuálních dovedností, zajímavých řešení ale i nedokonalostí a chyb, které ale chápeme jako něco normálního v procesu učení se novým věcem.

+ zdravá chuť vyhrát bez destruktivních řešení

+ individuální hra s míčem

– rozehra od brankáře (nízká aktivita i kvalita přihrávek)

– práce s prostorem (roztažení hřiště po zisku a zajišťování při bránění)

– malá nekompromisnost v zakončení