U12: Report z utkání s Boskovicemi

Seznam zápasů

Boskovice vs SK FŠ Třebíč

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek1. třetina2. třetina
7 : 110 : 46 : 2

Sestava
Bílek, Peníška, Čermák, Jurka, Jančok, Hadraba, Hotový, Růžička, Vala, Kirchdorfer, Gruszka, Štraus

Střelci
Jančok 7, Gruszka 2, Hotový, Vala

Popis zápasu

V neděli 19.9. zavítalo naše družstvo U12 do Letovic na parádně připravený trávník, kde nás čekal duel se stejně starými soupeři z Boskovic.

Úvodní třetina utkání nás nezasáhla v nejlepším rozpoložení. Zejména směrem dozadu jsme měli obrovské problémy, když jsme nedostupovali včas protihráče, kteří měli mnoho prostoru a ten dokázali využít. Když se k tomu přidala naše nízká aktivita směrem dopředu a často zbrklá řešení, znamenalo to vedení domácích 4:0.

V pauze mezi třetinami jsme se shodli na tom, že se se soupeřem rozhodně dá hrát, ale musíme vyvinout více úsilí ve výše zmíněných činnostech. A přesně to se také stalo. Najednou jsme byli výrazně nebezpečnější směrem k brance domácích a naopak šancí Boskovic ubylo. Druhá třetina tak byla herně i výsledkově v naší režii, když skončila 6:2 pro Fošku.

Ve třetí třetině jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu z předchozí části. Celkově se hrál pohledný fotbal, kdy oba týmy ukázaly chuť hrát. My jsme od začátku druhé třetiny byli o něco aktivnějším týmem, díky čemuž jsme měli také míč více na svých kopačkách a předvedli jsme několik oku lahodících akcí.

Jsem velmi rád, že si někteří hráči vyzkoušeli pro ně v našem dresu nezvyklé posty a získali tak další zkušenosti. Také musím ocenit reakci týmu na nepovedenou první třetinu, po které jsme nesložili zbraně, ale naopak prokázali sílu skupiny a především chuť hrát, dávat góly a celkově se bavit fotbalem. Díky za to!