U12: Starez Cup v Brně

Seznam zápasů

U12 - Mladší žáci "B"

Sestava
Jonáš - Čermák, Hadraba, Hlouch, Hotový, Jančok, Peníška, Růžička


Popis zápasu

Nedělní dopoledne věnovali kluci z ročníku 2010 turnaji v nafukovací hale v brněnském fotbalovém centru. Postupně jsme se utkali s týmy Žijeme Hrou, Kuřimí, Blanskem, Líšní, Dostou Bystrc a Bohdalicemi.

Zaměření pro tento turnaj bylo totožné se zaměřením z předchozího turnaje v Okříškách – herně dominovat, v každé situaci konstruktivně tvořit a být dominantní v dovednostech.

Z celkového pohledu vzhledem k dnešnímu turnaji lze říci, že se nám toto zaměření dařilo plnit a herně nebyl v rámci dopolední skupiny k vidění zajímavější tým, byť se v úvodním a třetím klání vyskytly momenty, kdy chvilkově převzal otěže do svých rukou soupeř.

A co nám dnešní turnaj přinesl? V průběhu tohoto herního dne jsme objevili výhody neustále aktivního pohybu hráčů při jakémkoliv typu rozehrávky, zejména pak při rozehrávce od brankáře. Zjistili jsme, o kolik se nám hraje lépe v případě, kdy máme více možností pro přihrávku, případně jaké prostory se nám pohybem hráčů bez míče otvírají pro hráče, který má míč u své kopačky.