U13: domácí halový turnaj

Seznam zápasů

U13 - Mladší žáci

Sestava
Jonáš - Bartůněk, Hadraba, Hotový, Jurka, Mikuláš, Ondrejovič, Růžička, Štraus.


Popis zápasu

V sobotu 21. ledna pořádala kategorie U13 domácí halový turnaj. Na tom jsme postavili naše dva týmy, dále se zúčastnili naši o rok mladší spoluhráči, Moravské Budějovice, Sokol Želetava, Sokol Přímetice a Smržice. Nutno podotknout, že nás tentokrát museli doplnit 4 hráči ročníku 2011, abychom dvě družstva dali vůbec dohromady. Těmi statečnými byli Tadeáš Coufal, Štěpán Gorka, Lukáš Kojan a Tomáš Macek. Za to velké díky!

Stejně jako minulý týden v Blansku, i tentokrát proběhl turnaj v duchu totální samostatnosti. Jednak jsme sledovali, jakým způsobem spolu kluci komunikují a o jaký typ komunikace se jedná, ale také nakolik jsou herní principy, kterými se chceme prezentovat, u jednotlivců ukotveny.

Co se týče herního obrazu, zde se obě družstva přizpůsobila tempu soupeřů a celkově se dá říct, že nám vázlo vnímání prostorů (kam si míč zpracovávám/kam si míč navádím).

Příští víkend nás v sobotu čeká přátelské utkání proti naší U14, v neděli nás pak souběžně čeká Starez Cup v Brně a halový turnaj v Bystřici nad Pernštejnem.