Kojan - Bartůněk, Čermák, Pokorný, Jurka, Hadraba, Hotový, Gruszka, Jonáš, Růžička, Mikuláš, Hlouch, Štraus

Střelci
Čermák 3, Jonáš 2, Štraus, Hadraba, Gruszka

Popis zápasu

Na domácí půdě jsme tentokrát přivítali hráče Prostějova. A stejně jako v prvním jarním utkání se stejným sokem z toho i tentokrát byla gólová přestřelka.

Úvod utkání byl v naší režii, když jsme po delší době nastoupili s energií, kterou chceme, aby do budoucna byla základním stavebním kamenem toho, jak se budeme na hřišti prezentovat. Postupem času se hra mírně srovnala, stále jsme se však prezentovali kvalitní výstavbou hry z defenzivní třetiny a tentokráte také zvládnutým přechodem do třetiny finální. Odměnou za předvedený výkon nám bylo také výsledkové vyjádření, když jsme do kabin o poločasové přestávce odcházeli s vedením 4:3 při množství dalších neproměněných příležitostí.

Ve druhém poločase se nám povedlo navázat na předchozí půli, ovšem pouze do cca 60. minuty utkání. Následně přišel exodus, množství naprosto laciných obdržených branek, se kterými se také pojí ustoupení od všech do té doby fungujících principů. Jestliže jsme do té doby vnímali občasné problémy s vyhodnocováním, kdy můžeme pokračovat sami a kdy je potřeba jít naopak do součinnosti, v závěrečné pasáži hry se z toho stal neustále se opakující jev, ze kterého pramenilo množství ztracených míčů a akcí směrem na naší branku. Závěrečná dvacetiminutovka nás pak z výsledkového pohledu stála konečné vítězství a nám tak nezbývá, než pogratulovat do Prostějova.

Z utkání si oproti předchozím kláním odnášíme mnoho pozitiv, ale také mnoho dalších poznatků pro následující tréninkové týdny.