Jonáš, Kojan - Bartůněk, Čermák, Gruszka, Hadraba, Hotový, Jurka, Mikuláš, Ondrejovič, Pokorný, Růžička, Štraus, Vala.

Střelci
Vala, Štraus

Popis zápasu

Druhé kolo jarních zápasů v rámci soutěže SpSM, skupiny 9-16, jsme zahájili na domácím trávníku, když k nám zavítala brněnská Svratka.

V průběhu týdne se nám velmi dobře dařilo plnit tréninková zaměření, a tak jsme do zápasového dne vstupovali s dobrým pocitem. Ten se však vytratil hned během úvodní rozcvičky, kdy byla patrná nepozornost a ospalost většiny hráčů. I přes investovanou energii se bohužel nepovedlo na samotné utkání rozcvičkou připravit tak, jak by bylo potřeba, což bylo po úvodním hvizdu na hřišti znát.

V mnohém se nám tak bohužel opakoval příběh z minulého týdne, Svratka byla aktivnější a v kombinaci s našimi individuálními a systémovými chybami se zaslouženě ujala poločasového vedení 1:4. Do druhé půle jsme vstoupili s několika změnami, díky kterým se obraz hry z našeho pohledu mírně změnil k lepšímu, ve výsledkovém pojetí však k příliš velké změně nedošlo.

Další utkání nás čeká v neděli na trávníku v Podolí u Brna, kde svá domácí utkání hrává brněnská Líšeň. Na nás je, abychom se zaměřili na to, jakým způsobem se na utkání nachystáme a zejména na energii, se kterou do tohoto utkání vstoupíme.