U14: Výhra se Svratkou Brno

Seznam zápasů

Svratka Brno vs SK FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
2 : 41 : 2

Sestava
Cízl - Németh (Průšová), Krejcar (Petrák), Řezníček, Palík (Pokorný) - Veleba (Tverdokhlib), Chládek (Brovchenko), Hotový - Procházka D., Procházka M. (Obidnyi), Cubillos (Tománek)

Střelci
Procházka M. 2x, Procházka D., Palík

Před zápasem jsme si připomněli úlohy a role hráčů na jednotlivých postech a také si nastavili způsob a intenzitu komunikace mezi námi, aby nás dostatečně motivovala, ale zároveň nebrzdila.

I přes některé nepřesnosti, jsme na hřišti předvedli chuť neustále konstruktivně vyjíždět od brankáře. Tady nám opět velmi fungovalo přebírání míče záložníky směrem nahoru a také větší snaha útočníků hlásit se o průnikové přihrávky. V poločase jsme si jen vyjasnili, jak v těchto situacích zapojit i krajní obránce, abychom zakončovali a volili finální řešení z co nejvíce možností. Soupeř se také střídavě snažil o kombinační rozehru od brankáře, a tak jsme mohli vyzkoušet i náš presink. Zde jsme byli také často úspěšní, ale díky většímu tréninkovém zaměření na výstavbu a přechod do útoku, jsme si nebyli tak jistí a občas někdo vypnul nebo jsme neměli hráče dobře převzaté. Celkově hodnotím zápas pozitivně, kdy jsme ukázali dobrou energii, kvalitní individuální dovednosti a řešení mikrosituací. Do dalšího zápasu bychom chtěli ještě zrychlit přepínání a doplňování útoku, abychom tlačili v co největším počtu.