U13: Report utkání s Dynamem České Budějovice

V neděli 24.3.2019 jsme využili možnosti zahrát si s dalším kvalitním soupeřem, tentokrát z Českých Budějovice. Na utkání s námi odcestovalo i 6 hráčů ročníku 2007, ale ti měli v nohách 4 denní soustředění.

Sestava: Bartes, Brabec, Borůvka, Hynek M., Hynek P., Jančok, Janík, Kasáček, Matějka, Matoušek, Mucha, Nestrojil, Nguyen, Pokorný, Puzrla, Rygl, Šín, Šubert, Trešl, Zahrádka, Zubák

Utkání s velmi dynamickým a pohybově nadaným soupeřem nám opět nastavilo skvělé zrcadlo naši hře a dovednostem, tím, že jsme hráli na 2 hřiště zároveň a při absenci některých hráčů se naše kvalita rozmělnila, ale i tak jsme na jednom hřišti byli více než obstojným soupeřem, bylo patrné, že soupeř je v součinnostních věcech dál, ale individuálně se naši hráči dokázali soupeři vyrovnat, či i být lepšími, hráči ročníku 2007 zvládli utkání i přes zjevnou únavu ze soustředění velmi dobře. Kluci ročníku 2006 zhodnotili, že pro ně hráči ročníku 2007 byli přínosem, stejně tak hráči ročníku 2007 viděli přínos v těžším utkání a obohacení z možnosti spolupráce s kluky ročníku 2006. V týdnu po utkání jsme si s klukama vyhodnotili co už v naší hře a činnostech bylo tak jak chceme a co ještě ne, díky tomu víme na čem pracovat v následujících týdnech a měsících.

Trenéři Beran, Chalupa a Dvořák