U13: Report z Ondráškovka Cupu

Turnaj bych rozdělil na 2 půlky a to na půlku kdy jsme hráli na UT a na půlku kdy jsme hráli na přírodní trávě ( na poli).

Bohužel nám týmy, kteří hráli hlavně na bojovnost a nakopávané míče vyšli na přírodní trávu, na které se hrálo velice těžko, terén dle mého názoru smazal naši výhodu v tom, že jsme techničtější, a tak jsme zápasy, proti dle mě slabším soupeřům, nedotáhli do vítězných konců.

FŠ – Vlašim 0:1
FŠ – Čáslav 1:1
FŠ – Sparta Brno 0:1

Dle výsledků si lze představit hru, kdy na těžkém povrchu jsme se zřídka dostávali do šancí, a když už jsme se do nich dostali tak nám míč vlivem povrchu uskočil někam kam jsme nechtěli. Proti Spartě Brno dokonce nebyla ani z jedné strany střela na branku a zápas byl rozhodnut pouze z rohového kopu.

Druhou část jsme odehráli na umělce, kde nás čekala ta lepší trojce týmů. V zápasech jsme se dokázali dostávat do šancí, ale častokrát jsme vyhořeli v koncovce. V minulých zápasech jsem vždy chválil vyjetí z těžkých situací před naší brankou, to se nám dařilo opět excelentně až na poslední zápas, kde to dávám za vinu únavě . Nicméně do příštích zápasů se pokusíme zaměřit hlavně na to, aby jsme se do těchto situací samy nedostávali vinou našich nepřesných nahrávek nebo rozehrávce na hráče co má za sebou 50m sprint nebo míč vůbec nechce.

FŠ – Znojmo 2:0
FŠ – Jihlava 1:5
FŠ – Havl. Brod 3:2
FŠ – Zbrojovka WU15 3:0 ( kontumace)