U13: Report z utkání s Prostějovem

V neděli 20.10.2019 jsme na svém hřišti přivítali hosty z Prostějova.

Nominace: Bartes, Brabec, Drtílek, Hala, Hynek, Jančok, Kolář, Ludvík, Mastný, Muška, Procházka, Rambousek, Šín

FŠ Třebíč – Prostějov 7:11 (1:4, 4:3, 2:4)

Branky: Jančok 2x, Kolář 2x, Ludvík, Drtílek, Procházka

Zápas kde jsme zaspali začátek a vypustili konec. Zároveň se v něm ukázalo, že při dodržování úkolů a v plném vnímání hry jsme schopni nad soupeřem dominovat, v opačném nastavení pak ve hře ztrácíme.

Hlavní úkol, se kterým jsme do zápasu šli, bylo útočení v maximálním počtu hráčů, tak abychom se dostávali do přečíslení, ale s ohledem na zajištění v případě ztráty. V první třetině jsme působili mdle, bez větší mentální i pohybové aktivity, a tak jsme v první pauze museli zjednodušit úkol na okamžitou nabídku hráči s míčem. V druhé třetině jsme najednou působili mnohem týmovějším a aktivnějším dojmem. Nabídka byla větší a tak jsme se dostávali mnohem více k ohrožení branky a mohli se vrátit k předem zvolenému úkolu. Opticky i herně jsme byli lepší než soupeř a do zakončení jsme chodili ve velkém počtu. Bohužel jsme kupili individuální chyby při zajišťování akcí, dále jsme měli problémy s bráněním rohů a tak i přes zlepšenou hru bylo skóre pořád nepříznivé. Do třetí třetiny jsme vlétli opět jako uragán a přikovali soupeře na vlastní polovinu, nicméně hra pokračovala v předešlém duchu. My se na gól nadřeli a soupeř jednoduše trestal rychlé protiútoky.

Honzík Bartes: „První třetina byla tragická dostávali jsme góly z úplných blbostí a nefungovalo nám nic. Druhá třetina byla mnohem lepší dávali jsme góly, aktivita byla dobrá. Začátek třetí třetiny byl nejlepší měli jsme velkou aktivitu a měli jsem dobrý pressing ale potom už se to zhoršovalo.“