U13 – SpSM s Boskovicemi

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Boskovice

U13 - Mladší žáci

Výsledek1. třetina2. třetina
16 : 25 : 14 : 1

Sestava
Cízl, Gotthard, Hotový, Krejcar, Németh, Palát, Palík, Petrák, Procházka D., Průšová, Řezníček, Veleba

Střelci
Palát 5x, Řezníček 3x, Krejcar 3x, Hotový 3x, Petrák, Procházka D.

V sobotním dopoledni jsme na domácím hřišti přivítali hosty z Boskovic. I přes poměrně rozbité hřiště jsme se snažili o technickou hru a neustálé ověřování si našich dovedností. Celý zápas jsme jasně ovládli čemuž odpovídá i konečné skóre.

V zápase byla vidět naše herní dominance, kdy se soupeř jen stěží dostával na naší polovinu a my naopak byli po většinu zápasu na míči. My dokázali poměrně snadno vyjíždět a posouvat míč až do útočné třetiny. Soupeř nicméně bránil ve velkém počtu a tak nám stěžoval možnosti pro vstřelení gólů. Toto téma překonávání hustého předbrankového prostoru jsme pak s kluky chtěli pilovat ve zbytku zápasu. Z komunikace pak vyplynulo, že bychom chtěli střídat individuální odvážná řešení 1v1 nebo 1v2 s kombinačním založeném na narážečce. V zápase pak byly vidět jak zajímavé individuální průniky, tak snaha o „vybagování“ soupeře až do branky. V této hře se u nás projevily některé nedostatky, které nás brzdí a budeme na nich také pracovat.

  • horší kvalita dovedností (vedení a krytí míče, přihrávky, kličky) v rychlosti
  • zbrklé a nepřesné zakončování (nepřipravené tělo ke střelbě, kontrola brankáře, volba vhodné techniky a razance)
  • vyhodnocování situací (po výběru řešení už nekoukáme a dál nevyhodnocujeme jestli se neotevřela ještě lepší možnost, ale jdu si za svým třeba i přes zeď)