U14: Domácí prohra s Líšní

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Líšeň

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
0 : 110 : 7

Sestava
Cízl - Németh, Petrák, Krejcar, Slatinský (Pařil)- Hololobov, Chládek, Hotový J. (Palík) - Čermák (Cubillos), Hotový D. (Kvachuk), Jančok (Procházka D.)


V neděli jsme se na domácím trávníku postavili soupeři z Líšně. V zápase opět dostali možnost prokázat své dovednosti se staršími kamarády i někteří hráči r.2010 a bylo vidět, že určitě potenciál být platnými spoluhráči určitě mají.

V prvním poločase jsme nedokázali příliš kontrolovat hru. Krajní obránci byli příliš bojácní a díky špatnému natočení těla při přebírání míče většinou volili dotek zpět k naší brance. Záložníkům se nedařilo vnímat prostor a neotáčeli hru nýbrž jen rozvíjeli  útoky jednou (často zavřenou) stranou. V druhém poločase jsme se na tyto dva aspekty zaměřili a bylo vidět částečné zlepšení. Již byly vidět pasáže, kdy jsme kontrolovali míč a to i na soupeřově polovině a také byl znát posun i při rozehře od brankáře. Bohužel soupeř díky našim častým individuálním chybám a také hrozivému přepínání a naivnímu bránění přicházel snadno ke gólům a my naopak ani ty největší šance nedokázali proměnit.