U14: modelové utkání proti U13

Seznam zápasů

U14 - Starší žáci "B"


Díky odhlášení soupeře jsme k modelovému utkání oslovili naše hráče ročníku 2010. Nakonec to byla nejen výpomoc co se týče soupeře, ale také díky malému počtu našich hráčů i jako výpomoc spoluhráčská. Za to velmi děkujeme.

K utkání jsme přistoupili jako možnosti osvěžit principy velké hry, kdy se díky prozatímnímu počtu do takto velké hry moc nedostáváme. Forma vedení byla tentokrát hlavně individuální, kdy jsme neměli žádná nová týmová zaměření, ale pracovali jsme na vylepšování hry každého hráče na určitém postu. Utkání

Zaměření pro útočníky bylo hlavně hledání mezer pro přihrávku od obránců pro rychlé překonání presující řady a poté po rozvinutí útoku zase hledání průnikových přihrávek pro rychlé vedení útoku.

Záložníci měli zaměření ohledně hledání ideální strany pro vedení útoku, tak abychom v případě zavření mohli otáčet hru co nejvýše a nemuseli vracet míč až přes brankáře a také doplňování, tak abychom útočili ve velkém počtu.

Po obráncích jsme chtěli chytrou poziční hru, abychom byli zajištění a zhustili soupeři prostor pro útočení. Při útocích jsme pak chtěli vysoké postavení a zapojení do ofenzivní činnosti.

Musím pochválit za zajímavé výkony všechny hráče U13, kteří se u nás vystřídali. I když nebyla celková kvalita utkání kdovíjaká, tak šel náš výkon celou dobu nahoru. A u některých byl vidět dobrý posun v zaměřovaných činnostech.