U14: MSDŽ ve Znojmě

Seznam zápasů

Znojmo vs SK FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
7 : 13 : 1

Sestava
Cízl - Németh, Petrák, Chládek, Řezníček (Pařil)- Brovchenko, Krejcar (Jedlička), Veleba (Kvachuk)- Hotový (Tománek), Procházka M., Procházka D. (Cubillos)

Střelci
Procházka M.

Tento zápas jsme herně i výsledkově propadli. U některých našich hráčů se navíc projevily dlouhodobější zdravotní problémy, tak jsme i sestavou pak museli hýbat více než bylo v plánu.

Z hlediska principu vyjíždění od brankáře a zakládání akcí na vlastní polovině měla hra požadované parametry jen cca 20 min v druhé polovině prvního poločasu. Bohužel i v těchto chvílích jsme ale po pěkném založení na vlastní polovině nedostatečně doplnili, zbrkle vyhodnotili nebo byli přerušeni soupeřem, tudíž jsme se ani v této pasáži nedostávali do vícero nebezpečných situací. Chyby vidím ve špatné volbě řešení a nevnímání soupeře.

Druhým principem je ultraofenzivní presink. K tomu jsme se ale díky jen sporadickému pobytu na polovině soupeře prakticky nedostávali.

Celý zápas nás brzdily dovednosti (vedení míče, převzetí, přihrávky) i rozhodování v mikrosituacích. V zápase bylo vidět pár zajímavých nestereotypních řešení, ale byly to většinou individuální záležitosti, které celkový obraz hry nijak nezměnil. Soupeř nás předčil ve všech ohledech.