U14: Po dramatickém konci žáci neudrželi vedení.

Kroměříž – FŠ Třebíč 3:3 (1:3)

Celkově šlo o jeden z kvalitnějších zápasů, okořeněných o zajímavé a originální akce, šance, góly i chyby. Jsem velmi rád, že i přes chybějící hráče se povedlo výborně zapasovat 5 hráčů z ročníku 2005, kteří skvěle zapadli a i přes to, že 6 hráčů nastoupilo i za U15, tak jsme celé utkání vydrželi v tempu a byli jsme schopni velmi dobře spolupracovat.

První půle ani jeden z celků výrazně nedominoval, často se hrálo na naší polovině, ale dokázali jsme ze získaných míčů těžit a poměrně rychle a snadno přejít na polovinu soupeře. Povedlo se nám několik velmi zajímavých průnikových přihrávek do vápna soupeře, z nichž se postupně vytvořili i góly. Velmi nám pomohla obranná řada, která první půli fungovala především do útočné fáze a dařilo se i zavírat prostory soupeři. Občas nám vynechala spolupráce při zajištění.

Druhou půli byla hra již velmi otevřená a soupeř hrozil více útoky, které se nám ale převážně dařilo zastavovat a podnikat tak protiútoky, které však neměli moc dobrý směr a tak jsme se často zavřeli a lehce přišli vlastními chybami o míč. Každopádně jsme si dokázali ještě vypracovat šance, které se nám už bohužel nedařilo proměnit v branku a na některých hráčích byla znát únava. Závěr nás soupeř zatlačil a povedlo se mu dát dvě branky. Jednu po dobré individuální práci útočícího hráče Kroměříže a těsně před hvizdem po naší nepěkné ztrátě.

Ztráta bodů nás sice mrzela, ale rozhodně nás nemrzelo nasazení a výkon, který jsme předvedli, stejně tak jako spolupráci, která se nám čím dál více zkvalitňuje.