U14: PU se Spartou Brno

Seznam zápasů

Sparta Brno vs FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek
4 : 2

Sestava
Cízl - Németh, Gotthard, Krejcar, Řezníček, (Pařil, Průšová) - Jedlička, Veleba, Hotový - Doležal, Procházka M., Tománek, (Cubillos, Růžička))

Střelci
Procházka M., Růžička

V sobotu dopoledne jsme zajížděli na umělou trávu do Jevišovic, kde jsme změřili síly se Spartou Brno v rámci jejich soustředění.

Bohužel se nám nepodařilo zaměřit pozornost na rozvíjená témata, a tak jsme opět plně nevyužili tuto dobrou možnost k posunu v herních podmínkách. Zadaná témata navazovala na tréninkový týden (intenzivní komunikace, aktivita hráčů bez míče a otáčení hry).

V zápase jsme i tak byli konstruktivnějším týmem, kdy nám nedělalo problémy kombinovat a překonávat presink soupeře na vlastní polovině, ale po přechodu na útočnou půlku jsme díky malému množství náběhů a malému doplnění dalšími hráči působili bezradně a nedokázali překonávat dobře zajištěnou obranu soupeře. Soupeř naopak využíval rychlých protiútoků, kde byl pokaždé velmi nebezpečný, když jsme nedokázali zhušťovat obranu a zajišťovat se. Nějaké góly či příležitosti jsme Spartě také darovali základními individuálními chybami (přihrávková technika, první dotyk).

Zajímavé výkony: Růžička, Jedlička, Veleba