U14: Report z utkání s Havl. Brodem

Havl. Brod – FŠ Třebíč 1:4 (0:3)

Góly: 2x Krátký, Blažek, Vojáček

Poslední podzimní zápas jsme dokázali cíle naplnit již po delší časový úsek, než-li poločas a kluci zcela zaslouženě odnesli 3 body.

Před zápasem jsem udělal několik změn v sestavě i postech. Od začátku jsme se prezentovali aktivní hrou, jak s míčem, tak bez míče. Dařilo se nám po ztrátě velmi rychle zatlačit na soupeře a získat míč zpět pod kontrolu. Naše útoky byly více kontrolované a nikoliv bezhlavé, z čehož vyústilo několik velmi slibných a také proměněných šancí. Dařilo se nám vytvářet situace pro průnikovou přihrávku a útoky tak vést v přečíslení. V obranné řadě se nám dařilo podporovat útok kolmými přihrávkami a jejich dostupováním. Útočná a záložní řada velmi tým posílila v napadání a vytváření tlaku vysoko na půli soupeře a povedlo se získat několik míčů, ze kterých jsme mohli jít do rychlého protiútoku.

V druhém poločase se hra poměrně hodně otevřela z obou stran a již jsme nebyli tak vysoce aktivní, přesto, že jsme si stále vytvářeli příležitosti.

Ze zmíněných pozitiv bych si představoval nepolevující tlak a velmi vysokou pohybovou aktivitu všech hráčů, kteří jsou do hry zapojení a neztrácet z nápaditosti akcí, které jsme si vytvářeli a to alespoň po 80% času z utkání.

Hodnotil: M. Bukáček