Sestava
Purer - Novák (Mareš), Franěk, Solodarenko (Solomchenko), Vostal - Dřímal, Chládek ( Urban), Kvachuk ( Hejl) - Uhlíř, Strnad, Brovchenko ( Anděl)

Střelci
Uhlíř 2x, Dřímal, Solodarenko

Hned v úvodu po úniku Uhlíře obránce hostí dostal červenou kartu. V prvním poločase to bylo jak na houpačce. Kluci se uspokojili tím, že soupeř je v oslabení. Za stavu 3:1 pro nás, jsme vypnuli a soupeř nás potrestal dvěma góly.

Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili, nicméně naše kombinace byla nepřesná a zbrklá. U vápna jsme měli jedno řešení a to driblikem se dostat přes tři hráče. V 53. Minutě Filip Franěk míč a soupeř běžel od půlky sám a překlopil vedení na svojí stranu. My začali být k křeči a měli způsob hry zisk-ztráta. Soupeř přidal další branku a vedl o dvě branky. My jsme zbraně nesložili a snížili z rohové kopu. Nicméně soupeř bránil v 9ti lidech na vápně a odkopával. Nám už nezbylo dost sil nepříznivý výsledek zvrátit.

Paradoxně nám červená karta hostí vůbec nehrála do karet. Kluci tím byli ovlivnění. Chyběla trpělivější kombinace ve středu hřiště a kvalita zakončení ve finální fázi.