U14: Zápas ve Vyškově

Seznam zápasů

Vyškov vs SK FŠ Třebíč

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
10 : 24 : 1

Sestava
Cízl - Průšová (Gotthard), Petrák, Řezníček (Kratochvíl), Németh (Pařil) - Kvachuk, Chládek, Krejcar - Hotový (Obidnyi), Procházka M. (Tománek), Procházka D.(Cubillos)

Střelci
Obidnyi, Hotový

Zápas ve Vyškově jsme bohužel díky nezpůsobilému terénu museli odehrát na umělém trávě. Nicméně to nemění nic na faktu, že zápas zcela opanovali domácí hráči.

Bohužel jsme tento zápas nezvládli jak výsledkově, tak hlavně nebyla vidět chuť zkoušet nově trénované detaily naší hry. Společně s malým entuziasmem a takovou odevzdaností či vypnutostí pak právě díky těmto nenaplněným principům mohl soupeř zápas ovládat. Konkrétně jsme chtěli zlepšovat šířkovou hru, kdy kombinujeme na úzkém hřišti a pak nevznikají mezery jak posouvat hru výš. Dále na trénincích pracujeme na zlepšení postavení při převzetí míče, abychom mohli zrychlovat hru do více směrů. Je vidět, že budeme muset tyto principy dále ukotvovat, protože nám ve hře pořád nefungují. Také bychom chtěli v klucích probudit větší chuť a zápal, tak abychom si byli neustále připraveni pomáhat, rozvíjet se a celkově hráli s větším energičností.

Zajímavé výkony: Cízl, Pařil