Výsledek1. poločas
0 : 60 : 3

Sestava
Purer - Hololobov, Obidnyi, Zubák, Mareš (Novák) - Strnad, Brovchenko, Kvachuk - Uhlíř, Doležal ( Franěk), Vostal

Zápas se nám vůbec nepodařil. Nejvíc nám chyběla odvaha hrát a chtít se aktivně zapojovat. Díky vyspělosti a důrazu soupeře jsme se často zbavovali míče jedním dotykem.

Soupeř nám vstřelil 6 branek a na 4 jsme jim naší naivitou a individuálními chybami nahráli.

Během celého zápasu jsme si vytvořili 5-6 gólových šancí, bohužel jsme ani jednu neproměnili. Ve druhém poločase prvních 20 minut jsme byli lepším týmem v aktivitě, držení míče i vytvoření gólových šancí. Zbytek zápasu jsme se bránili a měli problém vyjet z prvních 30 metrů.

Nadále budeme pracovat na vyšší zapojení hráčů bez míče a organizaci hry v přechodu do útoku.

Top výkon: Hololobov