U15: Report z domácího utkání proti Líšni

V sobotu jsme na domácím hřišti odehráli poslední podzimní utkání proti mužstvu z Brna Líšně.
Bohužel poslední utkání jsme nezvládli a prohráli zaslouženě 2:1. Střelcem naší jediné branky byl Fanda Šeda a můžeme být rádi za tento výsledek. Nebýt výborně chytajícího Fildy Brady mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem.
Prvních dvacet minut nás soupeř zatlačil na naši půlku a nepustil nás do žádné vážnější akce. Nedařila se nám kombinace a nezvládali jsme hru jeden na jednoho. Prohráli jsme snad všechny osobní souboje. Do velké šance jsme se dostali až ve dvacáté minutě, kdy Kryštof Zerhau po rychlém brejku šel sám na brankáře, ale těsně minul branku. Za dvě minuty jsme měli druhou šanci, kterou po krásné kombinaci u velkého vápna soupeře, přesně zakončil Fanda Šeda. Tímto gólem jsme soupeře zaskočili a začali jsme ovládat hru. Bohužel minutu před koncem prvního poločasu po našem nedůrazu ve vlastním velkém vápně soupeř vyrovnal.
Ve druhé půli jsme se dostali pouze do jediné šance, kdy jsme šli tři na jednoho, ale branku se nám vstřelit nepovedlo.
V šedesáté minutě brněnští vstřelili rozhodující branku. Posledních deset minut se už fotbal nehrál, protože probíhala neuvěřitelná „taktická“ rošáda střídajících hráčů Brna.